Emre Aydın Fan Sitesi

Sitemizi Daha Kaliteli Olarak Kullanmak İçin Lütfen Üye Olunuz

İYİ FORUMLAR

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

"Bağırıyorum kimse duymuyor"

YazarMesaj
вєαυту qυєєη
Admin

Admin

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/06/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 541
Başarı Sistemi Başarı Sistemi : 31
Points Points : 26884
Yaş Yaş : 24
Nerden Nerden : Sakarya
Ruh Hali Ruh Hali : 6

MesajKonu: "Bağırıyorum kimse duymuyor"   Ptsi 08 Şub. 2010, 13:35

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Teknik Direktörümüz [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] alınan galibiyetin ardından soruları yanıtladı.

Beşiktaşımız'ı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Gençlerbirliği maçında televizyon başından yöneten [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'ye alınan galibiyetin ardından sorular yöneltildi. İşte o sorular ve tecrübeli hocamızın yanıtları:

· Televizyon ile [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arasında ne fark var hocam?
· Aslında pek bir fark yok. Tek fark[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] televizyon başında bağırmanıza rağmen sesinizi kimseye duyuramıyorsunuz. Maça o kadar konsantre oluyorsunuz ki bunun farkına varamıyorsunuz.

· Peki nasıl seyrettiniz maçı?
· Bir elimde kumanda[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] diğer elimde telefonla.

· En çok kiminle konuştunuz. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hocayla mı?
· Hayır. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hocanın konsantrasyonunu bozmak istemedim. Daha çok [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Yanık ile konuşum. Çok acil durumlarda da [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'u aradım. Pozisyonlar ne olacak diye. Kim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kimin yerine girecek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] içinde pozisyonlar nasıl değişecek. Bu durumlar için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'a döndüm.

· Maçtan sonra futbolcularınız sizi aradı mı?
· Soyunma odasından[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yemeğe kadar konuştuk. Telefonlaşa[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] telefonlaşa geceyi bitirdik.
· Ne dediler size hocam?
· Vallahi bana bir şey sormayın. Oyuncularıma bunu sorun. Ama şu da var beni çok mutlu ettiler.
Kaynak: Hürriyet

http://emreaydinciler.eniyiforum.org

"Bağırıyorum kimse duymuyor"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Diyemiyorum
» -.-KaYKaY-.-